SUGGESTIEWANDELINGEN BELGIË

Provincie Vlaams-Brabant

René Mertens Wandeling (Essene/Affligem) - 9,4 km - https://wandelkrant.be/rene-mertens-wandeling-affligem/

Eugène Laermanspad Wemmel - 10,7 km - https://wandelkrant.be/wandelen-op-de-paden-van-schilder-eugene-laermans/

Petrus Ascanus pad (Bekkerzeel/Asse - St.-Ulriks-Kapelle) - 11,5 km - https://wandelkrant.be/petrus-ascanus-wandeling/

Kruisborre wandeling  (Asse) - 9 km - https://wandelkrant.be/kruisborre-wandeling/

Hoge Horik wandeling (Humbeek/Grimbergen) - 8,6 km - https://wandelkrant.be/hoge-horik/

Dertien Bunders wandeling (Asse - Merchtem) - 10,5 km - https://wandelkrant.be/dertien-bunders-wandeling/

Banmolenpad (Merchtem) - 11,7 km - https://wandelkrant.be/banmolenpad/

Hunsbergbos wandeling (Merchtem) - 8,5 km - https://wandelkrant.be/hunsbergbos/

Van Basiliek tot Basiliek (Grimbergen - Vilvoorde) - 8,5 km - https://wandelkrant.be/van-basiliek-tot-basiliek/

Hellepad (Merchtem - Opwijk - Asse) - 12 km - https://wandelkrant.be/hellepad/

Baron d'Hooghvorst pad (Meise) - 11,9 km - https://wandelkrant.be/dhooghvorst-pad/

Droeswandeling (Opwijk) - 10,7 km - https://wandelkrant.be/droeswandeling/

Kravaal-Kartelo wandeling (Asse-Opwijk) - 12,8 km - https://wandelkrant.be/kravaal-kartelo-wandeling/

Vierbossen wandeling (Mollem-Asse) - 10,8 km - https://wandelkrant.be/vierbossen-natuurwandeling-vanuit-mollem/

Roofridders wandeling (Affligem + stukje Oost-Vlaanderen) - 6,2 of 9,2 km - https://wandelkrant.be/roofridders-wandeling-affligem/

Twee rondjes Tervuren - 6 of 11,7 km - https://wandelkrant.be/rondjes-wandelen-in-tervuren/

Hoppewandeling (Sint-Ulriks-Kapelle - Sint-Martens-Bodegem) - 11,1 km - https://wandelkrant.be/hoppewandeling-sint-ulriks-kapelle/ 

Weerdse Kronkels (Weerde/Zemst) - 7,9 km - https://wandelkrant.be/weerdse-kronkels/ 

Hogebossen wandeling (Vlezenbeek) - 10,6 km - https://wandelkrant.be/hogebossen-wandeling-vlezenbeek/

Vijfgehuchten wandeling Onze-L.ieve-Vrouw-Lombeek - 11,2 km -

https://wandelkrant.be/vijfgehuchten-wandeling-in-onze-lieve-vrouw-lombeek/

Averbode - Tussen Heide en abdij (netwerk de Merode) - 10,9 km - wandeling 1 (reportage "de merode")

https://wandelkrant.be/een-dagje-wandelen-op-het-vernieuwd-brabants-netwerk-de-merode/

Provincie Oost-Vlaanderen

3 provincies wandeling: Middelpunt van Vlaanderen Malderen (Vl.-Brabant) - Buggenhout (Oost-Vl.) - Lippelo (Antwerpen) - 8,5 km

https://wandelkrant.be/wandelen-naar-het-middelpunt-van-vlanderen/

Provincie Antwerpen

Een rondje Bornem - 13 km -  https://wandelkrant.be/rondje-bornem/

Langs kastelen en water (Westerlo) - 7,5 km - wandeling 2 (reportage "de Merode")

https://wandelkrant.be/een-dagje-wandelen-op-het-vernieuwd-brabants-netwerk-de-merode/